Сторінка на стадії наповнення

Дата: від до Скинути

Сьогодні, у День Пам'яті Жертв Голодомору, ми вшановуємо пам'ять тих, хто постраждав від однієї з найбільших трагедій в історії нашої країни.

Цьогоріч Україна вдруге вшановуватиме жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, що супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини росіян демонструють, що жива пам’ять надзвичайно важлива.  25 листопада, о 16:00 візьмімо участь у загальнонаціональній хвилині мовчання. Символом акції стала окопна свічка, адже живий вогонь – це символ пам’яті, це тепло, це надія. У цей день запалімо свічку пам’яті за вбитими голодом. Передаймо тепло тим, хто нині бореться, аби більше цього ніколи не сталось.

10:30 25.11.2023

Служба у справах дітей Золотниківської сільської ради запрошує небайдужих до долі дітей, позбавлених сімейного затишку, розглянути можливість стати патронатним вихователем

Шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту,  для роботи патронатними вихователями.

15:47 13.11.2023

Батькам на замітку Центр надання соціальних послуг подає інформацію для батьків про відповідальність за утримання, виховання та навчання неповнолітніх КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

15:24 10.11.2023