Сторінка на стадії наповнення

День Соборності – День Єднання!

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.  Сьогодні Соборність для українців - це не лише  пам’ять про об’єднання УНР та ЗУНР, а й потужний символ єднання українців у щоденному протистоянні російському злу, яке хоче знищити наш народ як націю.  І як століття тому знаємо, що лише у єдності наша сила. Нехай це свято додає нам сил у розбудові нашої держави, щоб в ній завжди панували громадянський мир і людська взаємоповага, висока духовність і культура. Щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди, перемоги, миру і віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

12:44 22.01.2024

Золотниківська сільська рада сумує з приводу передчасної смерті Хвостяка Петра Михайловича, керівника КП «Господар» та висловлює щирі співчуття родині. Назавжди у нашій пам’яті! Вічна і світла пам’ять!

15:14 19.01.2024

Щиро і сердечно вітаємо зі світлим  і радісним святом – Різдвом Христовим!

Щиро і сердечно вітаємо зі світлим  і радісним святом – Різдвом Христовим! Хай незгасаюче світло Вифлеємської зірки пробудить у наших серцях світло віри,  сповнить надії, утвердить любов. Хай джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в нашій діяльності стануть добрі наші спільні справи.

15:00 25.12.2023

Т.в.о. поліцейський офіцер Золотниківської громади старший лейтенант поліції Цюприк Назар Іванович звітує перед населенням у приміщенні Золотниківської сільської ради 22.12.2023 року о 14 год. 00 хв.

14:19 22.12.2023

Дорогі воїни Збройних Сил України!

У цей день хочеться вчергове подякувати кожному і кожній за подвиги, звитягу, мужність і героїзм. Сьогодні ви, наче незламний щит, захищаєте український народ, свою державу і цілий світ від жорстокості та агресії. Ви – приклад незламного духу, непохитної віри та сталевої сили. Перед українськими воїнами вклоняється весь світ.

13:18 06.12.2023