Тернопільська область, Теребовлянський район

Сторінка на стадії наповнення

Повідомляємо підприємства, організації та установи, щодо виставково-ярмаркових заходів, які відбудуться у 2020 році.

Золотниківська сільська рада повідомляє підприємства, організації та установи щодо виставково-ярмаркових заходів, які відбудуться у 2020 році.   Детальніше можна ознайомитися за посиланням:

10:46 14.02.2020

конкурс місцевих ініціатив для розвитку громад, участь у якому можуть взяти місцеві громадські організації, молодіжні ради, молодіжні групи, ініціативні групи з громад – партнерів Програми DOBRE ІІІ когорти.

Західноукраїнський ресурсний центр – регіональний партнер Програми DOBRE у Тернопільській області оголошує конкурс місцевих ініціатив для розвитку громад, участь у якому можуть взяти  місцеві громадські організації, молодіжні ради, молодіжні групи, ініціативні групи з громад – партнерів Програми DOBRE ІІІ когорти.

12:45 10.02.2020

Представниками програми DOBRE 20 січня було проведено тренінг для Ґендерно бюджетної групи Золотниківської сільської ради

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є одним із виконавчих партнерів Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

14:10 21.01.2020