Сторінка на стадії наповнення

Дата: від до Скинути

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради  провели Акцію до свята Миколая

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради провели Акцію до свята Миколая

Щороку в ніч на 19 грудня всі чекають Святого Миколая. Це свято люблять діти та дорослі, адже це приємні сюрпризи, радість і несподівані подарунки. Саме воно розпочинає цикл зимово-різдвяних свят. Напередодні Свята Миколая Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради спільно з ГУНП в Тернопільській області Тернопільським районним управлінням поліції відділення поліції №3 (м. Теребовля) провели Акцію до свята Миколая для дітей з сімей учасників АТО та дітей з сімей, які перебувають під соціальним супроводомЦентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. Акція проходила відповідно до «Програми підтримки сім’ї, дітей та молоді, які перебувають в складних життєвих обставинах на 2020-2022 роки» за кошти бюджету Золотниківської сільської ради, на суму 7500.00 гривень. В акції прийняли участь 47 дітей з 19 населених пунктів Золотниківської громади. Всі вони отримали продуктові набори. Новинкою було те, що подарунки на свято доставив Миколай.

09:42 20.12.2021

10 грудня  міжнародний день прав людини

Загальна декларація прав людини – перший міжнародно-правовий документ, що проголосив основні права і свободи людини. Прийнятий 10 грудня 1948 Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй. Щороку в цей день відповідно до резолюції ГА ООН від 4 грудня 1950 відзначається День прав людини. Декларацію ратифікувала більшість держав світу, в т. ч. Україна. Складається з преамбули та 30 статей. Документ проголосив невід'ємне й обов'язкове дотримання широкого кола громадянських, політичних, економічних, соціальних і культурних прав людини. Всі 30 статей базуються на визнанні гідності всіх людей, рівності їхніх прав, що є необхідною передумовою свободи, справедливості та загального миру.

13:13 10.12.2021