Тернопільська область, Теребовлянський район

Сторінка на стадії наповнення

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.

Вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти.  Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.  Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

00:15 27.09.2017

РЕМОНТ ДОРІГ В ЗОЛОТНИКІВСЬКІЙ ОТГ

Автошлях  дороги від села Котузів до села Гвардійськ  став набагато комфортнішим для проїзду рейсового автобуса, шкільного автобуса завдяки співпраці громади і місцевих підприємців.Саме з їхньою підтримкою і допомогою було проведено ямковий ремонт дороги.

22:20 03.09.2017

КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Відділом освіти Теребовлянської РДА  на території Іванівської ОТГ проведено серпневу колегію, щоб підвести підсумки 2016/2017 навчального року та підготовка до початку 2017-2018 навчального року. Начальник відділу освіти  Й.П. Кацан запросив  взяти участь у серпневій  освітянській колегії сільських голів  Микулинецької та ЗолотниківськоїОТГ, які не змогли  бути присутніми,  але    представниками були: заступник голови Микулинецької громади Горячов В.Є.,заступник з гуманітарних питань Золотниківської ОТГКузьменюк О.І. і голова Теребовлянської райдержадміністрації Ништа Ю.М., голова Теребовлянської районної ради Смільський І.М.,начальник відділу освіти Кацан Й.П., отець Микола Медюх, служитель Маріївського Духовного центру Зарваниця.

21:54 03.09.2017

НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 27.07.2017 року № 501/4/М 2059 один працівник Золотниківської сільської ради вирушив на 30- денні навчальні збори військовозобов’язаних запасу на базі військових частин бойового складу Збройних Сил України.

21:05 03.09.2017

СВЯТКУВАННЯ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

День 24 серпня для українців 26 роки тому став знаменним. Саме в цей день 1991 року Україна виборола свою незалежність. З першого ж року своєї самостійності ми, українці, відзначаємо цей день на державному рівні.

20:58 03.09.2017

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА

«Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

17:33 03.09.2017

КНИЖКОВА ВИСТАВКА "ЖИВИ МОЯ ДЕРЖАВО, УКРАЇНО!"

До 26-ої річниці Незалежності України в Соколівській бібліотеці-філії оформлена  книжкова виставка «Живи моя державо, Україно!», яку підготувала і оформила Олена Гончар.Святкуймо і пам’ятаймо слова видатного українського політичного діяча, історика,публіциста польського походження Вячеслава (Вацлава) Липинського (1882-1931), палкого патріота України:

17:07 03.09.2017

Екскурсія в музей Йосипа Сліпого село Заздрість

Завершується рік, проголошений Роком Патріарха Йосипа, адже 17 лютого 2017 р. виповнилося 125 років від дня народження цього видатного вченого, богослова, керівника академічних і наукових інституцій, очільника УГКЦ Йосипа Сліпого.        З нагоди вшанування пам'яті героя-подвижника була організована екскурсія в кімнату - музей Й.Сліпого (УКУ) для учасників творчої самодіяльності та жителів села Надрічне та Соколів, а також для членів учнівського самоврядування за сприянням сільського голови та клопотанням директора Надрічненського будинку культури.          Директор музею  провела цікаву екскурсію, а про особисті речі Й.Сліпого сказала так : "Речі нагадують про величезну працездатність до науки і надзвичайно  молитовний стан. Про те, що все його життя - це була наука і молитва".         Патріарх Йосип - один з найвизначніших мужів Вселенської Церкви, виняткова особистість, людина, яка не зреклася віри і завжди залишалася вірною своїм принципам.

00:31 26.08.2017