Теребовлянський район, Тернопільська область

29 вересня 2017 року в Будинку культури села Іванівка відбулася розширена колегія відділу освіти Теребовлянської РДА

Відділом освіти Теребовлянської РДА  на території Іванівської ОТГ проведено серпневу колегію, щоб підвести підсумки 2016/2017 навчального року та підготовка до початку 2017-2018 навчального року. Начальник відділу освіти  Й.П. Кацан запросив  взяти участь у серпневій  освітянській колегії сільських голів  Микулинецької та ЗолотниківськоїОТГ, які не змогли  бути присутніми,  але    представниками були: заступник голови Микулинецької громади Горячов В.Є.,заступник з гуманітарних питань Золотниківської ОТГКузьменюк О.І. і голова Теребовлянської райдержадміністрації Ништа Ю.М., голова Теребовлянської районної ради Смільський І.М.,начальник відділу освіти Кацан Й.П., отець Микола Медюх, служитель Маріївського Духовного центру Зарваниця.