Про створенняробочоїгрупи з питаньформування проекту сільського бюджету на 2020 рік

Дата: 20.09.2019 13:56

ЗОЛОТНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Містечко 25, с.Золотники48115,  тел.(03551) 3-11-42, 3-11-44, факс 3-11-42

e-mail: 04394585@mail.gov.uaКодЄДРПОУ   04394585

Розпорядження

сільського голови

18 вересня 2019 року  №233-1

Про створенняробочоїгрупи

з питаньформування проекту

сільського бюджету на 2020 рік

З метою своєчасною та якісного складання проекту сільського бюджету на 2020 рік, відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України та пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Утворити робочу групу з питань формування проекту сільського бюджету на 2020 рік у складі згідно з додатком.

2.Бухгалтерії Золотниківської сільської ради:

2.1. Забезпечити організацію роботи з формування проекту сільського бюджету на 2020 рік згідно з нормами Бюджетного кодексу України.

2.2. Провести аналіз бюджетних запитів, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту сільського бюджету на 2020 рік,

2.3. Опрацювати з робочою групою розрахунки, подані головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту сільського бюджету на 2020 рік.

2.4. Для формування дохідної частини проекту сільського бюджету на 2020 рік подати розрахунки та аналіз обсягів надходжень податків і зборів (обов’язкових платежів) за поточний (очікуваний 2019 рік), плановий бюджетний період 2020 року.

2.5.Підготувати та подати проект сільського  бюджету на 2020 рік для затвердження Золотниківською сільською радою до 25 грудня 2019 року (частина друга статті 77 Бюджетного кодексу України).

3. Для формування видаткової частини проекту сільського бюджету  на 2020 рік головним розпорядником бюджетних коштів забезпечити подання бухгалтерії Золотниківської сільської ради до 01.11.2019 року:

3.1.Попередніх обґрунтованих розрахунків потреби обсягів видатків у  розрізі кодів тимчасової класифікації видатків.

3.2. Пропозиції про затвердження цільових (комплексних) програм та змін до існуючих цільових (комплексних) програм у термін до 15 листопада 2019 року.

4. Під час підготовчої  роботи зі складання бюджетних запитів на 2020 рік головним розпорядникам  бюджетних коштів здійснити організаціювитрат шляхом виключення непріоритетних та неефективнихвитрат, виходячи з необхідності забезпечення фінансовими ресурсами тільки тих видатків, що забезпечують здійснення основних функцій і завдань відповідних головних розпорядників бюджетних коштів.

5.  Контрольза виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                Д.О.Бугай

розпорядження

сільськогоголови

від18.09.2019 №233/1