З Днем Конституції України

Дата: 28.06.2020 10:19

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. Це першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства.

Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенним серед інших вільних народів Європи і світу. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ.

Всі ми усвідомлюємо, що наш добробут, щасливе майбутнє наших дітей, право на свободу, світогляд та ідеологічна багатоманітність суспільного життя, гарантовані Конституцією, залежать від кожного з нас.

Бажаємо вам впевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і гордості за високе звання громадянина Української держави.

Миру вам, добра і щастя!

З повагою, сільський голова          Данило Бугай

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)