Оголошення з питань фінансової підтримки пасічників, умов створення і реєстрації пасік, попередження масового отруєння та мінімізації випадків, пов'язаних із загибеллю бджіл, алгоритму взаємодії пасічників з аграріями й органами місцевої влади.

Дата: 26.05.2020 11:35

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Для аграріїв та пасічників

Щодо проведення

відео zoom-конференції

28 травня 2020 року о 14:00 годині відбудеться відео zoom-конференція за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Гайдука, директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Володимира Стахіва, начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця, представників асоціацій пасічників з питань фінансової підтримки пасічників, умов створення і реєстрації пасік, попередження масового отруєння та мінімізації випадків, пов'язаних із загибеллю бджіл, алгоритму взаємодії пасічників з аграріями й органами місцевої влади.

Інформація, щодо посилання на конференцію буде відомо ближче до початку zoom-конференції.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Для аграріїв та пасічників

Щодо проведення

відео zoom-конференції