Інформація для суб’єктів господарювання та потенційних інвесторів

Дата: 25.02.2020 14:08

Фото без опису

Щодо налагодження системи інформування потенційних інвесторів стосовно можливості розміщення об’єктів виробництва, зокрема інноваційних технологічних кластерів, в місцях оптимального приєднання до вільних потужностей, що входять до складу магістральних ліній електропередачі, повідомляємо наступне.  На офіційному вебсайті ПрАТ “НЕК “Укренерго” (далі - Товариство) за посиланням: https://ua.energy/karta-pryyednannya/ розміщено інтерактивну карту приєднання, яка містить територіальну прив’язку та технічні характеристики електропідстанцій, що знаходяться в підпорядкуванні Товариства. Крім того, на зазначеній карті відображені системи розподілу із зазначенням рівнів напруги та інформації по режимному дню: номінальна потужність, максимально допустима потужність та електричне навантаження в режимний день. Разом з тим, потенційні інвестори в розділі “Єдине вікно (приєднання)” за посиланням: https://ua.energy/kliyentam/yedyne-vikno/ мають можливість отримати додаткову інформацію щодо порядку приєднання до системи передачі. Також в розділі “Укренерго майбутнього” є можливість ознайомитися із стратегією Товариства, Планом розвитку системи передачі на наступні 10 років, звітом з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей та планами інтеграції OEC України до загальноєвропейської енергосистеми ENTSO-E.