20 грудня відбулося відкриття красуні ялинки у Золотниківській ОТГ

Дата: 22.12.2019 13:22

20 грудня, на площі Золотниківської сільської ради відбулося відкриття головної ялинки ОТГ.

Незважаючи на погодні умови, юрба дітлахів та дорослих зібралися біля зеленої красуні в очікуванні святкової феєрії.
З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Бугай Данило Орестович, який привітав усіх з Днем Святого Миколая, наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.  Опісля відбувся святковий концерт, після якого було вручено для кожного населеного пункту нашої громади, подарунковий сертифікат  спортивного інвентарю: футзальні м'ячі, футбольні м'ячі, тенісні столи, прапорці кутові, ракетки для  бадмінтону, бадмінтонні сітки, футбольні сітки, волейбольні сітки, комплекти футбольної форми, карімати, спальники, палатки, казанки.

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) . Золотниківська ОТГ є партнером програми USAID DOBRE,  що виконується організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Більше фото за посиланням: http://zolotnykivska.gromada.org.ua/album/4959/