До уваги жителів

Дата: 31.10.2019 14:01

До уваги жителів:

Сіл Золотники, Богатківці, Бенева, Бурканів, Вишнівчик, Гайворонка, Гвардійськ, Зарваниця, Котузів, Маловоди, Надрічне, Семиківці, Соколів, Соснів.

Хутора Гончарки, Раковець, Панталиха, Сокільники, Підруда,Сапова.

З 31 жовтня 2019 року по 15 листопада 2019 року представники Золотниківської ОТГ будуть проводити опитування жителів громад.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо рівня задоволеності громадян вуличним освітленням.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Золотниківської ОТГ.

Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень щодо облаштування вуличного освітлення в Золотниківській ОТГ.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на сайті  Золотниківської сільської ради 19 листопада 2019 року.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 0972239146- Гузій Аліна. Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити облаштування вуличного освітлення в нашій ОТГ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

• ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ
  • Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера
  • Анкета складається з 8 запитань.
  • Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО
  • На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист від Золотниківської ОТГ, який посвідчує його участь у опитуванні

ЯКЩО:

• Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів
  • Вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо)
  • Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно

НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ [0972239146]