Вітаємо з Днем Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2019 08:07

14 жовтня вписане в календар української історії як День захисника України. В цей же день святкується і свято Покрови Пресвятої Богородиці, що робить дату знаменною двічі. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо щирі вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо здоров'я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам.

З  повагою, Золотниківська сільська рада.