Шановні освітяни прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівників освіти!

Дата: 04.10.2019 12:54

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.

Дорогі вчителі!

В цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до учнів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем!

З повагою та найкращими побажаннями ,

відділ освіти,культури, молоді, спорту та туризму Золотниківської сільської ради.