Теребовлянський район, Тернопільська область

ВІТАННЯ

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????°?????? ?· ?????µ?? ???µ?·?°?»?µ?¶?????????? ???????°?????? 2018

Щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем незалежності України!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

З повагою,

Золотниківський сільський голова                        Д.О.Бугай