Золотниківська громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Відбулася конференція за результатами Початкової фази Програми «U-LEAD з Європою»

18-19 квітня в Києві відбулася заключна конференція на честь завершення Початкової фази з напряму покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою»

Більше 100 представників громад-пілотів Початкової фази, центрів розвитку місцевого самоврядування та муніципальних експертів з усієї України взяли участь в події.

З вітальним словом для учасників виступили Бенедікт Геррманн, Представництво ЄС в Україні, Камеран Худур, перший секретар посольства Швеції в Україні, програмний директор U-LEAD від Sida та Сусанна Делланс, SKL International.

Перший день конференції було присвячено підведенню підсумків початкової фази: громади-пілоти презентували свої досягнення та ділилися досвідом співпраці з Програмою.

Під час події всі партнери Початкової фази розповіли про результати діяльності по своїм напрямам: директор всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг звітував за результатами навчальної програми для працівників ЦНАП, експерти ВГО «Асоціація сприяння самоорганізаціі населення» розповіли про інформування та залучення населення ОТГ до роботи ЦНАП.

 « повернутися до списку новин