Програма “Діти Створюють Країну”

Дата: 25.04.2018 09:09

Програма “Діти Створюють Країну”

– це інструмент для формування спільноти свідомих активних дітей, поширення глобальних цілей сталого розвитку та цінностей відповідальних Землян.

– це платформа для обєднання, навчання та взаємодії активних однодумців з різних куточків світу, як для дітей, молоді, так і для експертів.

– це сторення фундаменту миру, любові та підтримки наступних поколінь.

На цій сторінці ви дізнаєтеся більше про наші цінності, етапи програми, новини та можливості для розвитку наших дітей http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/

Програма є безстроковою

В рамках програми відбуваються різні заходи, конкурси, активності.

На сьогоднішній день до програми долучилося 475 дітей

В 2018 році до програми можуть долучитися Земляни до 18 років.

Організатор: Громадська організація «Українські Креативні Реформатори»

автор  Лілія Ткаченко

Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі.

Ключове завдання програми – трансформувати свідомість дітей, від мислення “споживачів” до моделі “творців”, які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни та нашої планети Земля.

Програма відбувається за сприяння та інформаційної підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, інтернет порталу «Український Інтерес», НПУ Межигір’я, екологічного клубу Еремурус, ГО Вулик Ідей, благодійного фонду Богдана Гаврилишина, Київської школи психології, ГО Батьківська спілка, ГО Громадський Хаб, UNICEF Ukraine, Tetra Pak, РВХ Свої, Нова Пошта.

Ми плануємо обєднати дітей та молодь різних країн щоб сформувати цінності відповідального громадянина Землі та поширити інформацію про глобальні завдання для збереження Планети.

В рамках програми ми організовуємо різні заходи, а також поширюємо ідеї марафонів:

#МарафонЕкологічноїВідповідальності
Знайомимо з глобальнми цілями ООН. Закликаємо берегти Планету, поширювати ідеї сталого розвитку, практикувати нові екологічні звички, раціонально використовувати ресурси, висаджувати “Дерева Миру”, залучати друзів, розповідати про свій досвід

#МарафонГромадськоїАктивностіЗакликаємо взяти на себе відповідальність за життя навколо, обєднувати зусилля для вирішення проблем місцевих громад.

#МарафонДобрихСправ
Закликаємо наповнити серця любовю, бути милосердними та уважними, поруч можуть бути ті, хто потребує нашої допомоги. Ми власним прикладом демонструємо, що це просто –  творити справи добра, обєднуватися, бути щирими, ділитися щастям.

Долучайтесь до марафонів, надсилайте нам та публікуйте фото та історії успіху з помітками #НазваМарафону