Приєднання Золотниківщини до Бережанського госпітального округу викликало бурхливу хвилю несприйняття

Дата: 27.04.2017 15:25

Фото без опису      25 квітня 2017 року  о 16 год. відбулась зустріч-протест у Золотниківській ОТГ щодо чуток про закриття Золотниківської районної комунальної лікарні та приєднання громади до Бережанського госпітального округу.

На зустрічі з жителями громади був присутній народний депутат Верховної ради України Микола Люшняк та представник Департаменту охорони здоров'я Тернопільської ОДА. Жителі Золотниківщини обгрунтовували неприпустимість закриття їхньої лікарні та чому приєднання до Бережан недоцільне.

Представники вдади дали обіцянку, що Золотниківська РКЛ буде повноцінно функціонувати і надалі, а також посприяти у приєднанні Золотниківської ОТГ до Тернопільського госпітального округу.