Золотниківська громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Підписання меморандуму щодо створення в Золотниківській громаді центру надання адміністративних послуг

 

  24 січня 2017 року, відбулося урочисте підписання Меморандумів про співпрацю між головою Золотниківської ОТГ Бугай Д. О. та компанією SKL International, щодо створення в у громаді центру надання адміністративних послуг.
  У компанії SKL International зазначили, що в рамках меморандуму у Золотниківській громаді до кінця поточного року передбачається ремонт і обладнання Центрів адміністративних послуг, а також навчання відповідних фахівців та інформування населення про діяльність ЦНАПів. 

  Як відомо, компанія SKL International реалізує Початкову фазу проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» у частині розбудови Центрів адміністративних послуг, що фінансується Європейським Союзом та Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida).

  Як повідомлялося раніше, що в планах проекту U-LEAD component 2 відкриття не менше 24 ЦНАПів в уже створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і більше 600 центрів – до кінця 2020 року.

 

 « повернутися до списку новин