Теребовлянський район, Тернопільська область

Екскурсія

Завершується рік, проголошений Роком Патріарха Йосипа, адже 17 лютого 2017 р. виповнилося 125 років від дня народження цього видатного вченого, богослова, керівника академічних і наукових інституцій, очільника УГКЦ Йосипа Сліпого.
       З нагоди вшанування пам'яті героя-подвижника була організована екскурсія в кімнату - музей Й.Сліпого (УКУ) для учасників творчої самодіяльності та жителів села Надрічне та Соколів, а також для членів учнівського самоврядування за сприянням сільського голови та клопотанням директора Надрічненського будинку культури.
         Директор музею  провела цікаву екскурсію, а про особисті речі Й.Сліпого сказала так : "Речі нагадують про величезну працездатність до науки і надзвичайно  молитовний стан. Про те, що все його життя - це була наука і молитва".
        Патріарх Йосип - один з найвизначніших мужів Вселенської Церкви, виняткова особистість, людина, яка не зреклася віри і завжди залишалася вірною своїм принципам.