Оголошення

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Золотниківська сільська рада повідомляє про початок громадського  обговорення щодо врахування  громадських  інтересів у проекті містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель і споруд підприємства сільськогосподарського значення на території Золотниківської сільської ради в с.Панталиха Тернопільського району Тернопільської області.

14:50:17 10.09.2021

Заборона продажу алкогольних напоїв на час проведення Загальнонаціональної прощі на території Золотниківської сільської ради.

Відповідено  до рішення виконавчого комітету Золотниквської сільської ради від 15.07.2021 року "Про заборону продажу алкогольних напоїв на час проведення  Загальнонаціональної прощі  на території Золотниківської сільської ради"  з 18:00 год 16.07.2021 по 15:00 год. 18.07.2021 введено заборону на продаж алкогольних напоїв.

15:49:20 15.07.2021

Увага! проведення ремонтно-монтажних робіт на газопроводі високого тиску Надрічне-Зарваниця «15» липня

Теребовлянське УЕГГ ПрАТ “Тернопільгаз” повідомляє, що в зв’язку з проведенням ремонтно-монтажних робіт на газопроводі високого тиску Надрічне-Зарваниця «15» липня 2021 року з 9 год буде припинено газопостачання населених пунктів, а саме: с.Бурканів,с.Гайворонка,с.Вишнівчик,с.Зарваниця, с.Сапова,с.Котузів,с.Гниловоди, всього 839 абонентів.

08:30:06 14.07.2021