Тернопільська область, Теребовлянський район

Депутатський склад

Номер одно- мандатного виборчого округу

Прізваще, ім’я, по батькові, депутата

Короткі відомості про депутата

Рудик Ігор Романович

02.01.1957 р.н., освіта вища, ФГ «Ігровіз» - голова, безпартійний, проживає в с. Багатківці – від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Касперська Марія Михайлівна

30.03.1972 р.н., освіта вища, не працює, безпартійна, проживає в с. Багатківці – від Радикальної партії Олега Ляшка

Бутковський Степан Юліанович

22.12.1960 р.н., професійно-технічна освіта, ТОВ «Агрофірма «Дружба» - виконавчий директор, безпартійний, проживає в с. Бенева – від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Маслій Іван Іванович

17.10.1969 р.н., освіта вища, Маловодівська ЗОШ - вчитель, безпартійний, проживає в с. Маловоди – від ВО «Батьківщина»

Палка Оксана Станіславівна

08.02.1966 р.н., професійно-технічна освіта, не працює,проживає в с. Семиківці – від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Сліпий Володимир Петрович

04.02.1983 р.н., професіййно-технічна освіта: електрик побутоої техніки, не працює, проживає в с. Раковець, безпартійний, самовисуванець

Чорній Ярослав Петрович

24.07.1985 р.н., освіта середня, не працює, безпартійний,проживає в с. Соснів – від Радикальної партії Олега Ляшка

Гарбовська Марія Ярославівна

08.03.1969 р.н., освіта базова вища, не працює, партійність ВО «Батьківщина», проживає в с. Багатківці – від ВО «Батьківщина»

Цюприк Богдан Богданович

15.06.1951 р.н., професійно-технічна освіта, пенсіонер, безпартійний,проживає в с.Надрічне – від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Било Неля Іванівна

21.08.1980 р.н., освіта вища, не працює, безпартійна, проживає в с. Надрічне - від ВО «Батьківщина»

Гербут Марія Мар`янівна

Косович Роман Богданович

Фецан Світлана Несторівна

02.09.1964 р.н., сільська рада - секретар, проживає в с.Золотники – від Радикальної партії Олега Ляшка Ном.

Саньоцька Ольга Василівна

06.06.1960 р.н., освіта базова вища, Золотниківська районна лікарня - акушер, партійність ВО «Батьківщина»,проживає в с.Золотники - від ВО «Батьківщина»

Пилипів Ірина Казимирівна

16.04.1972 р.н., освіта базова вища, не працює, безпартійна,проживає в с.Золотники - від ВО «Батьківщина»